O nás

Remedis s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení, které svým klientům nabízí kvalitní lékařské služby v několika oborech již od roku 1997.

Specializujeme se na prevenci a léčbu již vzniklých onemocnění v oborech gastroenterologie, hepatologie, interna, gynekologie, chirurgie, psychologie, psychiatrie a adiktologie. Díky důslednému využíváním špičkové techniky a vzdělávání našich specialistů máme možnost dodržovat poslední světové trendy v jednotlivých oborech. Jsme partnerským pracovištěm 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Citlivým, individuálním přístupem a bezbolestným ošetřením Vás zcela zbavíme strachu z ošetření. Máme uzavřené smlouvy se zdravotními pojišťovnami, snažíme se o kvalitní klientský přístup a celkově příjemné prostředí. Přáli bychom si, aby se pravidelná návštěva naší kliniky stala příjemnou a přirozenou součástí prevence a péče o vlastní zdraví.

Podporujeme

Spartak Praha 4 - oddíl atletiky

Sport by měl být přirozenou součástí života každého člověka v kterémkoliv věku.

Psí útulek Bouchalka

Osud opuštěných pejsků nám není lhostejný, a proto podporujeme jeden z největších a nejstarších soukromých útulků v České republice.

Hřebce Basilika

Podporujeme českou tradici a hřebčín Slatiňany adopcí hřebce Siglavi P. Basilika VIII, který je krásným a hrdým plemeníkem starokladrubského koně.

Adopce Ary hyacintového

Máme rádi zvířata, a přejeme si, aby se jim v zoologické zahradě v Praze dařilo co nejlépe.

Virtuální prohlídka