Psychiatrie

Základní informace

Moderní psychiatrie je rychle se rozvíjející lékařský obor, který dnes dovede mnohým duševně nemocným pomoct navrátit se do plnohodnotného života, popřípadě zmírnit jejich psychické utrpení.

Navzdory větší informovanosti populace představuje tento obor pořád určité stigma. Přitom nároky, kladené v dnešní době na každého jedince, jsou mnohonásobně vyšší než na generaci našich babiček. Míra stresu často přesahuje únosnou mez a životní styl mnohých lidí přímo nahrává rozvoji duševní poruchy. Některé z příznaků se můžou projevit přechodně u každého člověka, záleží však na mnoha dalších faktorech, zda se u něj rozvine skutečně významná duševní porucha. Rozlišení této, na první pohled neostré hranice mezi zdravím a nemocí, je jedním z nejobtížnějších úkolů psychiatra. Stanovení diagnózy je zároveň prvním předpokladem k úspěšné léčbě.

Léčba zahrnuje využití nejmodernějších farmakologických preparátů, ale neméně důležitý je rozhovor a vytvoření léčebného vztahu mezi lékařem a pacientem.

Poskytujeme ambulantní psychiatrickou péči pro dospělé pacienty, která sestává z plánovaných návštěv pacienta v ordinaci lékaře, za účelem diagnostiky, kontroly farmakologické léčby nebo systematické psychoterapie.

Adresa

Remedis s. r. o.
Vladimírova 197/10
140 00 Praha 4

Zdravotní pojišťovny

Máme smluvní vztah se všemi zdravotními pojišťovnami.

Otevírací doba
Aktuálně přijímáme nové pacienty.
Pondělí
Zavřeno
Úterý
Zavřeno
Středa
9:00 - 16:00MUDr. Martin Jarolímek
Čtvrtek
9:00 - 16:00MUDr. Martin Jarolímek
Pátek
9:00 - 13:00MUDr. Martin Jarolímek
Sobota
Zavřeno
Neděle
Zavřeno
Mapa