ELUXEO

ELUXEO™ – endoskopický systém nové generace vybavený jedinečnou technologií 4-LED Multi Light™

Remedis s.r.o. jako první pracoviště v Praze disponuje novým zoomovacím endoskopickým systémem ELUXEO firmy Fujifilm, který představuje nejmodernější generaci endoskopických přístrojů. Jeho hlavní inovací je moderní technologie 4-LED Multi Light. Systém umožňuje odborníkům využít nejmodernější endoskopickou zobrazovací metodu, která poskytuje vynikající vizualizaci a diferenciaci povrchu sliznice a struktury cév v oblasti gastrointestinálního traktu. Přesná charakterizace a efektivita při každodenní klinické praxi jsou zajištěny optimalizovanou funkcí zvětšení obrazu Multi Zoom a nově navrženým systémem G7.

Endoskopický systém ELUXEO je vybavený jedinečnou technologií 4-LED Multi Light, která nastavuje nový standard v intenzitě osvětlení a endoskopického zobrazování. Díky kombinaci různých vlnových délek a specifické aplikaci zintenzivněného světelného spektra vytvořeného integrovaným světelným zdrojem, umožňuje tato technologie endoskopistům snadno přepínat mezi třemi zobrazovacími režimy White Light, Blue Light Imaging (BLI) a Linked Colour Imaging (LCI), a splňuje tak nejvyšší standardy v oblasti jasu a kontrastu.

„Při vyšetření je režim BLI zvláště přínosný pro okamžité rozhodnutí o léčbě“, řekl Prof. Alessandro Repici, ředitel oddělení endoskopie v nemocnici Humanitas Research Hospital v italském Milánu, jeden z prvních uživatelů tohoto systému v klinické praxi. „Umožňuje identifikaci lézí, zánětů a časných stadií rakoviny tlustého střeva, usnadňuje diagnostiku, zpřesňuje ji, a tak přispívá k lepším výsledkům u pacientů.“

Přesnou diagnostiku a na míru šitá řešení dále podporuje zvětšovací funkce Multi Zoom, která umožňuje zvětšení až 135x a představuje nejmodernější technologii v oboru. Menší ohýbací rádius a možnost nastavení flexibility pro snazší zavádění dále optimalizují manipulaci pro lékaře a rovněž zvyšují pohodlí pacienta.