Gastroenterologie Brno

Pozor! Urgentní sdělení!

Ve dnech 27. 5 - 7.6. bude ambulance zavřena!

Děkujeme za pochopení

Tým Remedis Brno

Objednejte se na vyšetření v Brně

Vstupte na kliniku v Praze

Nová služba v naší ordinaci - Nutriční terapeut

Nutriční terapie / výživové poradenství se zaměřením na veškerou léčebnou výživu (Dia, obezita, nechutenství, gastroenterologické obtíže, atd.) Zmapování denního režimu. Podrobná analýza stávajícího jídelníčku, sestavení jídelníčku nového dle onemocnění či potřeb. Edukaci diabetické redukční diety. 

Objednávání na telefonickém čísle: +420 601 083 034 Kristýna Valentová, Dis.

Gastroenterologické pracoviště Remedis je vybaveno špičkovou technikou, která umožňuje precizní diagnostiku a bezpečné provádění terapeutických výkonů. V klidném prostředí poskytujeme pacientům tu nejlepší péči s moderním vybavením. Nabízíme bezbolestné vyšetření s použitím inhalační analgezie.
Pracoviště bylo Ministerstvem zdravotnictví zařazeno mezi Centra pro screening (vyhledávání) kolorektálního karcinomu, bylo schváleno Radou pro prevenci kolorektálního karcinomu a Českou gastroenterologickou společností.

Endoskopické pracoviště je moderně vybavené, pacientům jsou v dostatečném počtu k dispozici kabinky a odpočívárny s vlastní toaletou a bidetem. Samozřejmostí je pohovor s lékařem před vyšetřením, seznámení s předpokládaným průběhem vyšetření, včetně doporučení nejvhodnější polohy při vyšetření a domluva o případném podání injekcí na zklidnění a proti bolesti. Pracoviště je vybaveno nejmodernějšími videoendoskopy, a proto můžeme našim pacientům nabídnout technicky šetrnější varianty základních endoskopických vyšetření.

Ordinující lékaři

MUDr. Lenka Rottenbergova

Soňa Slaninová (zdravotní sestra)

Lenka Bártová (zdravotní sestra)

Kolonoskopie Brno

Kolonoskopie Brno

Kolonoskopie je endoskopické vyšetření tlustého střeva a konečníku. Provádí se pomocí zcela ohebné sondy (endoskopu) o průměru cca 11-13 mm. Obraz je přenášen elektronicky, vyšetření trvá v průměru 30 minut a jeho trvání závisí na délce a tvaru střeva.

Endoskopie Brno

Endoskopie Brno

Endoskopie je společný název pro vyšetřovací metody, využívající speciální ohebný optický přístroj (endoskop), který je zaváděn do tělesných dutin odkud přenáší jejich obraz na externí zobrazovací jednotku – monitor, případně na záznamové zařízení

Gastroenterologická poradna Brno

Gastroenterologická poradna Brno

V této poradně jsou diagnostikována a léčena onemocnění trávicí trubice. Mezi časté příznaky, které přivedou pacienty na gastroenterologii, patří bolesti břicha, nevolnost, pálení žáhy, změny a poruchy při vyprazdňování, krvácení z trávicí trubice, hubnutí, pocity špatného trávení nebo chudokrevnost (anémie) z nejasné příčiny.

Ceník gastroenterologie - samoplátci

Ceník gastroenterologie - samoplátci

Ceník nad rámec úhrady pojišťovny. Zahrnuje položky, které nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění.

Ceník gastroenterologie

Ceník gastroenterologie

Ceník nad rámec úhrady pojišťovny. Zahrnuje položky, které nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění.

Adresa a sídlo:

Remedis, s.r.o.
Hybešova 289/43
602 00 Brno - Staré Brno

Objednávky a informace:

gastrobrno@remedis.cz
+420 530 506 279

* telefonické objednání prosíme pouze ve dnech po - čt 14:00 - 15:00

Ordinační doba

Pondělí: 7:00 - 14:00 *14:00 - 16:00
Úterý: 7:00 - 14:00 *14:00 - 16:00
Středa: 10.00 - 14:00 *14:00 - 16:30
Čtvrtek: 7:00 - 14:00 *14:00 - 16:00
Pátek: 7:00 - 14:00 *14:00 - 16:00


*Odpoledí ambulance - kontroly / objednaní pacienti

Druh dotazu *